Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Pramoninės šaldymo įrangos remontas

UAB „Šalna“ parduoda ir montuoja šaldymo techniką, skirtą buičiai, pramonei, prekybai, įvairių dydžių laivams, taip pat specialios paskirties medicininius šaldiklius.

Jei dairotės šaldymo įrangos savo įmonei, mūsų specialistai pasirengę jums padėti iš gausybės gamintojų siūlomų prekių išsirinkti tai, kas labiausiai atitinka jūsų norus ir lūkesčius. Kokybiškai pagaminta, tinkamai sumontuota ir gerai prižiūrima šaldymo įranga tarnaus ilgai, veiks efektyviai, taupydama energiją ir jūsų pinigus. O svarbiausia - ji užtikrins, kad laikomi maisto produktai ar medikamentai išliks švieži ir saugūs vartoti.

Jei įrenginėjate maisto pramonei skirtą objektą ar atnaujinate turimą įrangą, maisto sandėlius – rasime jums tinkamiausią sprendimą už priimtiną kainą.

Maisto gamybos ir prekybos įmonėms įrengiame galingas šaldymo spintas, šaldytuvus-vitrinas, šaldymo salas, vyno šaldytuvus, ledo generatorius ir kt.

Atsarginių dalių pasiūla

Atsarginių dalių pasiūla

„Šalnos“ pardavimo vietose visada galite įsigyti atsarginių šaldymo technikos dalių už konkurencingą kainą. Mes tiesiogiai bendradarbiaujame su atsarginių dalių gamintojais ir tiekėjais. Visos mūsų parduodamos detalės yra originalios. Tiekiame tokių puikiai žinomų ir pasaulyje vertinamų prekių ženklų kaip „Sharp“, „Samsung“, „Daewoo“, „LG“, „Atlant“, „Snaigė“, „Waeco“, „Mawi“, „Igloo“, „Whirlpool“, „Beko“, „Scandomestic“, „Polair“, „Bosch“, „AEG“, „Electrolux“ bei kitų gamintojų detales.

Atsarginių dalių pasiūla

 

Tiekiame šaldytuvų kompresorius, filtrus, šaldymo sistemos užpildymo vamzdelius (ventilius), termostatus, šaldytuvų rankenas, tarpines, lentynas, stalčius, laikiklius, durų vyrius, manometrus, žarnas, kranelius bei movas – kondicionierių pildymo įrangą, šaldytuvų ventiliatorius, termometrus, kondensatorius, rėles, šaldymo agentų talpas, šaldytuvų daviklius, maitinimo laidus bei daug kitų šaldymo įrangos dalių.

Siūlome jums geriausios kokybės šaldymo įrenginius ir kvalifikuotų specialistų konsultacijas bei patarimus.

Išsamesnė informacija teikiama tel. +370 (46) 325 325 (Klaipėda), +370 5 2720204 (Vilnius).

 

 

 

Registruoti gedimą

Užpildykite jei įrenginys priklauso įmonei