Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Automobilinių kondicionierių pildymas, patikra, remontas

Šaldymo sistemos diagnostika 10
Šaldymo sistemos hermetiškumo patikrinimas presuojant azotu 10
Šaldymo sistemos pildymo darbai (Freono ištraukimas, Naudoto tepalo atskirimas, Vakuumavimas, sandarumo tikrinimas, reikiamo papildymo freono kiekio nustatymas) 25
Papildomai pildant Freona r134a 100 g 9
Papildomai pildant freona R1234yf 100 g 30
Šaldymo sistemos papildymas dažais 6
Šaldymo sistemos papildymas tepalu 6
Šaldymo sistemos užpildymo ventilis, 1vnt 10
Tarpinė, 1vnt 2
automobilio kondicionavimo sistemos dezinfekcija 35

*Automobilių kondicionierių pildymo darbai šiuo metu atliekami tik Klaipėdoje

Vairuoti karštą vasarą vienas malonumas, kai automobilyje vėsu ir gaivu. Tai užtikrina gerai veikiantis automobilio oro kondicionierius. Tačiau ką daryti, kai jis nebeveikia? Bene dažniausias vairuotojų skundas, kad įrenginys nebevėsina automobilio salono.  Veikiausiai taip nutiko dėl to, jog sistemoje nebepakanka freono (freonas – lakūs angliavandenilių dariniai, vartojami kaip šaltnešiai).

Mūsų meistrai pirmiausiai įvertins, ar sistema veikia, patikrins jos sfandarumą (presuojant azotu) ir nustatys, ar yra freono nuotėkis. Gali būti ir kitų priežasčių, dėl kurių automobilio kondicionierius blogai šaldo ar visai neveikia. Jei paaiškės, jog sistema nesandari arba bus aptikta kitokių pažeidimų, dėl kurių sistemą tektų remontuoti, meistrai patars pirmiausiai nuvykti į automobilių servisą. „Šalnos“ specialistai nėra automobilių meistrai ir vietoje neturi sąlygų atlikti remontą.  Tačiau jie nurodys galimą įtrūkio vietą arba įvardys kitas gedimo priežastis, tad atvykęs į servisą klientas žinos, ką būtina tvarkyti. 

Tik užsandarinus plyšį  ar pašalinus kitą gedimą kondicionavimo sistemą galima pildyti freonu.  Pasitaiko atvejų, kai sistema prastai veikia dėl itin menko nuotėkio, nustatyti įtrūkį presuojant neįmanoma.  Tokiais atvejais sistema užpildoma freonu kartu su specialiais dažais. Kondicionierius veiks puikiai, o dažai sistemoje padės tiksliai nustatyti nuotėkio vietą ateityje. Kai sistema nustos šaldyti, nutekėdamas freonas paliks nedidelę dažų žymę, matomą tik ultravioletinės šviesos pagalba. Aptikus įtrūkį ji bus galima nesunkiai pašalinti. 

Jeigu nėra gedimų, sistemą pildyti patariama kas dvejus – trejus metus. Pildymo procesas trunka iki pusvalandžio.

Gaivus oras jūsų automobilyje – mūsų rūpestis!

Laukiame jūsų mūsų servise adresu Klaipėdoje, Šilutės pl. 101A kasdien nuo 8 iki 18 val. Vasaros sezono metu, nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. dirbame ir šeštadieniais nuo 10 iki 15 val.

Siekiant sutaupyti jūsų brangaus laiko, patariame prieš atvykstant paskambinti mums tel. +370 46 325 325 (Klaipėda).

Automobilinių kondicionierių pildymo stotelių servisas

Automobilinų kondicionierių pildymo stotelių servisas, priežiura, remontas, prekyba.