Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Medicininės šaldymo įrangos remontas

Medicinos srityje naudojama šaldymo įranga privalo veikti nepriekaištingai ir tiksliai. Didelė atsakomybė ir preciziškumas yra būtini dirbant su sveikatos priežiūrai skirta aparatūra. Iš medikų reikalaujame maksimalaus tikslumo. To paties sveikatos priežiūros specialistai tikisi iš įrangos, kurią įsigyja kasdieniam darbui. Bet kokia gamintojo ar įrangą aptarnaujančio specialisto klaida čia labai brangiai kainuoja.

Mes užtikrinsime, kad jūsų šaldymo įranga tarnautų kuo ilgiau ir veiktų be trikdžių!

Remontuojame specializuotą medicininę, laboratorinę šaldymo įrangą. Teikiame techninio aptarnavimo paslaugą, tiekiame atsargines detales.

Medicininė įranga reikalauja atidžios priežiūros, ji turi atitikti aukščiausius jai keliamus kokybės ir tikslumo reikalavimus. Tokią įrangą prižiūrėti ir reguliariai tikrinti gali tik aukščiausią kvalifikaciją, ilgametę patirtį ir sertifikuotus įrankius turintys specialistai.

„Šalnos“ meistrai atvyks pas jus į vietą, nuodugniai apžiūrės jūsų įrangą ir ne tik pašalins gedimą, bet ir suteiks išsamias konsultacijas.

Mūsų specialistai taip pat padės sureguliuoti jūsų šaldymo įrenginius pagal reikiamus parametrus, sertifikuos termometrus.

 Susisiekimui